Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Mnenja

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
nathan stevenson
Admin
Admin
nathan stevenson


Število prispevkov : 292
Join date : 10/03/2013

Mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Mnenja   Mnenja Icon_minitimeNed Jun 09, 2013 7:17 am



Mnenja
Pohvale, pritožbe, predlogi...
Nazaj na vrh Go down
violet emma temple
Normals
Normals
violet emma temple


Število prispevkov : 19
Join date : 24/06/2013

Mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenja   Mnenja Icon_minitimePon Jun 24, 2013 6:51 am

hejhoj!
jaz bi samo rekla, da ste ful dobr forum, ful dolgo sem že iskala kakšen forum s takšno bolj zgodovinsko tematiko, res vse vse vse pohvale. edino kaj si bi želela je, da bi bil forum bolj aktiven, in da bi blo več članov in s tem posledično tudi več povezavic in vsega. tako, da ja, upam, da bodo se ljudje začeli prijavljati, ker je res škoda, da ma tak lep in dober forum, takšno malo aktivnost.(:
Nazaj na vrh Go down
juliet avaline terrell
Admin
Admin
juliet avaline terrell


Število prispevkov : 458
Join date : 10/03/2013

Mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenja   Mnenja Icon_minitimePon Jun 24, 2013 6:54 am

hvala za pohvale:3 glede aktivnosti pa ja, zaenkrat je forum še čist svež (prej je bila druga tematika) in deluje komaj kakšne 3 do 4 dni, tako da upamo da se bo aktivnost res povečala:D
Nazaj na vrh Go down
http://the-legend-lives.forumxpress.net
althalos drake
Wizzards
Wizzards
althalos drake


Število prispevkov : 38
Join date : 26/06/2013

Mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenja   Mnenja Icon_minitimeČet Jun 27, 2013 8:37 am

Uno toook dolg sm isku forum z tole tematiko, ki je resnično taka, ko sm jo hteu met že kake 2 leti Very Happy še kr ne morem verjet da je ta forum in je tok lep ^_^ Tak da ja, vse pohvale ;3

In pol mam še en predlog, ne vem zakaj ampak nekak sm navajen na domovanja.. Mogoče bi si lahka uporabnik odprl temo, kjer pač njegov lik živi, bolj kot ne poljubno. Smile
Nazaj na vrh Go down
juliet avaline terrell
Admin
Admin
juliet avaline terrell


Število prispevkov : 458
Join date : 10/03/2013

Mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenja   Mnenja Icon_minitimeČet Jun 27, 2013 9:30 am

najprej hvala za pohvale:D 
drugače pa ja, sem že razmišljala, da bi dodali domovanja, tako da pride v kratkem:)
Nazaj na vrh Go down
http://the-legend-lives.forumxpress.net
anna o'shea
Wizzards
Wizzards
anna o'shea


Število prispevkov : 46
Join date : 29/04/2013

Mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenja   Mnenja Icon_minitimeSob Jun 29, 2013 12:30 am

i love it ! simple as that. ne, res odličen forum, mislim, da mi je ta tematika najljubša od vseh, ki jih je ta forum do sedaj imel in grafika je to die for! *_* ne, da sem pričakovala karkoli drugega, ampak sta admiki presegli sami sebe, tako da hands down! komaj čakam, da me sprejmete, da lahko začnem pisat ... dobesedno nimam noč slabega za rečt, prfect to the T! Very Happy

Nazaj na vrh Go down
juliet avaline terrell
Admin
Admin
juliet avaline terrell


Število prispevkov : 458
Join date : 10/03/2013

Mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenja   Mnenja Icon_minitimeSob Jun 29, 2013 12:55 am

najprej hvala za pohvale, res se trudimo:D drugače pa sm bla dopoldne odsotna, tko da te zdej potrdim:D
Nazaj na vrh Go down
http://the-legend-lives.forumxpress.net
anna o'shea
Wizzards
Wizzards
anna o'shea


Število prispevkov : 46
Join date : 29/04/2013

Mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenja   Mnenja Icon_minitimeSob Jun 29, 2013 2:19 am

no, pa se bom še enkrat tukaj oglasla, ker imam dva predloga:
time machine pač podforum v katerem je mogoče pisati dogodke, ki so se zgodili v preteklosti ali se bodo zgodili v prihodnosti. pač npr.: da bi želela dva pisati, kako sta se spoznala v najstniških letih, ker je tisti del izjemno zanimiv, bi si v tem podforumu odprla temo v naslov pa napisala kje sta in koliko let nazaj se to dogaja ... mislim, da bi se dalo kar precej uporabljat tole sploh glede na povezave, ki sem jih opazila ...
thread tracker upam, da vsi veste kaj so to, če ne so to pač teme v katerih uporabniki napišejo s kom imajo povezavice in kje so te, katere trajajo in katere so zaključene. mislim, da je potem vse skupaj boj organizirano in se redkeje zgodi, da morajo biti uporabniki opozorjeni, ker ne vedo s kom vse si pišejo ...
tole je iz moje strani, ampak ni njuno, da se stvari uvedete. just suggesting Smile

Nazaj na vrh Go down
juliet avaline terrell
Admin
Admin
juliet avaline terrell


Število prispevkov : 458
Join date : 10/03/2013

Mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenja   Mnenja Icon_minitimeSob Jun 29, 2013 3:44 am

zanimivi predlogi, thread tracker sem že hotela uvesti tako da to pride v kratkem. glede time machine se pa bomo adminke pogovorile Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://the-legend-lives.forumxpress.net
Sponsored content





Mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenja   Mnenja Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Mnenja
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: The legend lives :: 
-
Pojdi na: